Robotx Alexandrite Hybrid Lazer

KIL PATLATMA ETKİSİ

- 35 joule yüksek enerji

- 755 nm Alexandrite – 810 nm Diode dalga boyuna odaklama

RobotX lazer epilasyon cihazının Hybrid Atış Teknolojisi, kıl kökü çeperinde yüksek tahribat yaratır. Diğer soğuk hava üflemeli cihazlar geniş alan atışlarında maksimum 18 – 20 j/cm2 enerji seviyesine çıkarken, RobotX çift enerji kapasite bankası sayesinde 35 j/cm2 enerji seviyesine ulaşır.

Kaydırılarak yapılan uygulamalarda sadece 1- 2 kere aynı bölgeyi taramak kılları patlatmaya ve öldürmeye yeterlidir.

Kullanılan lazer xenon flaş lambası ve dikdörtgen safir filtre başlığı ışık kaybını en aza indirir. 3 ms gibi çok kısa atış süresinde 35 j/cm2 ye kadar çıkabilen maksimum enerjiyi kıl köküne direkt olarak iletir. 755 nm Alexandrite - 810 nm Diode odaklı dalga boyu sayesinde hem ince hem kalın tüylerde etkili ve kalıcı epilasyon sağlar.

Diğer soğuk hava üflemeli IPL cihazlarda tam etki alabilmek için üst üste birkaç atış yapmak gerekirken RobotX ile kıl kökünü tahrip etmek için her alana tek bir atış yeterlidir.

10 Hz çalışma hızında bile her atışta aynı enerjiyi iletme özelliği vardır. Dolayısıyla gerekli atış adedi azalır. Zamandan tasarruf etmiş ve iş yükünüzü azaltmış olursunuz.

Günümüzdeki standart epilasyon cihazlarıyla kalıcı sonuçlar almak oldukça zordur. Ya yeterli seviyede enerjiye sahip değillerdir ya da enerji seviyesini yükselttiğinizde ciltte yanıklara sebep olurlar. RobotX minimum acı ve maksimum enerjiyle cilde zarar vermeden kıl patlatma etkisine sahip tek cihazdır. Uygulama sonrası ciltte oluşan foliküler ödem 15 -20 dk içerisinde kaybolur. Kıl kökünün tahrip edilmesiyle oluşan bu ödem lazer epilasyondan en doğru sonucu alacağınızın habercisidir

KESİN KALICI SONUÇLAR ve KULLANIM KOLAYLIĞI için tasarlandı...