MİKROSKOP ASİSTANLI LAZER EPİLASYON CİHAZI

SOĞUK HAVA ÜFLEMELİ BAŞLIK

Dünya’nın En Güçlü Soğuk Hava Üflemeli Epilasyon Başlığı Xenon ışık led aydınlatma sayesinde loop kullanmadan en ince kılları dahi rahatlıkla görebilirsiniz. Güvenli modda, soğuk havanın cildi soğutacak kadar cilt yüzeyinde durduğundan emin olunmasını sağlayan otomatik zamanlayıcı bulunmaktadır. Yeni nesil değiştirilebilir hijyenik silikon aparat atış esnasında ışınların operatörün gözüne yansımasını ve oluşabilecek göz bozukluklarını engeller

OTOMATİK KARARAN GÖZLÜK 

RobotXUltra Otomatik Kararan Gözlük, atış sırasında otomatik karararak konforlu bir uygulama sağlar

RobotXUltra Otomatik Kararan Gözlük, tüm RobotXUltra cihazlarıyla birlikte ücretsiz olarak verilir.

CİLT TİPİ ANALİZ CİHAZI

Dilerseniz RobotXUltra’nın üzerinde takılı olan Hybrid Alexandrtie başlığını ve Hybrid Diode başlığını dilerseniz jelsiz hijyenik silikon ile tek tek patlatma atış modunda dilersniz buzlanan başlık olarak jel ile birlikte hızlı atışlarla ütüleme modunda kullanabilir toplam 4 farklı cihaz sisteminden aynı cihaz üzerinde faydalanabilirsiniz.

SİEMENS İLE DAHA GÜÇLÜ, BOSCH VEYA DURACELL İLE KESİNTİSİZ 

obotXUltra üstün kullanım ömrü sunarken elektrik dalgalanmaları veya kesintileri yüzünden meydana gelen arızalar ortadan kalkar. Elektrik akımı düzensizlikleri ile meydana gelen Anakart ve İşlemci arızaları ortadan kalkar.

Dokunmatik ekranlar donmalara, takılmalara ve arızalara karşı korumalı hale gelir. Kullanım ömürleri 10 yıla kadar uzar.